Яндекс.Метрика

Використання комп'ютерів, ноутбуків, планшетів та інших гаджетів на сьогодні стало популярним і буденним. Кожна сучасна людина не може уявити своє життя без використання персонального комп'ютера. Але, як і будь-яка інша техніка, ноутбуки рано чи пізно ломаються. Братися за ремонт несправного ноутбука самостійно — завжди ризикована справа, так як іноді можна тільки нашкодити. Для того, щоб якісно та швидко усунути будь-яку проблему в вашому ноутбуці, необхідно володіти не тільки спеціальними знаннями і навичками, але також мати в своєму арсеналі необхідне обладнання, витратні матеріали та якісні комплектуючі. Тому краще всього звертатися до професіоналів своєї справи, наприклад, до інженерів сервісного центру FixLab.

Наша компанія займається ремонтом і модернізацією будь-яких моделей ноутбуків вже більше 7 років. Якість робіт, професіоналізм інженерів, новітнє сучасне обладнання дозволяють нашим фахівцям проводити свою діяльність швидко, якісно і що найголовніше за доступними цінами.

Серед основних переваг ремонту ноутбуків у сервісного центру FixLab можна відзначити:

  • Швидка та точна діагностика причин несправності вашого ноутбуку чи комп’ютеру;
  • Прозорі ціни, без прихованих переплат та комісій;
  • Офіційна гарантія на виконаний ремонт та встановлені деталі;
  • Дбайливе ставлення до ноутбуків в процесі ремонту.

До нашого сервісного центру можна звернутися практично з будь-яким питанням щодо ремонту, модернізації чи сервісного обслуговування ноутбуків. За роки своєї роботи ми бачили напевно всі можливі несправності. І ми точно знаємо як їх швидко, якісно та з мінімальними витратами усунути.

Ми прекрасно розбираємося як в софтових проблемах (приблизно 40% від усіх звернень), так і у проблемах «по залізу» вашого ноутбуку. Більшість ремонтів наші спеціалісти виконують протягом одного робочого дня або швидше. У деяких особливо складних випадках для ремонту може знадобитися від 3 до 5 робочих днів. Але у будь-якому випадку наш менеджер зв’яжеться з вами і узгодить з вами терміни і вартість ремонту.

Які моделі ноутбуків частіше за все потрапляють до нас на ремонт:

1.  Asus 6.  Samsung
2.  Acer 7.  MSI
3.  Lenovo 8.  Toshiba
4.  HP 9.  Fujitsu
5.  DELL 10.  Apple MacBook

Виконані нашими інженерами ремонти ноутбуків

Заміна клавіатури на ноутбуці Lenovo у Києві

Заміна клавіатури ноутбука Lenovo

Заміна матриці ноутбука Asus в Києві

Заміна розбитого екрану ноутбука Asus K56

Чистка ноутбука в Києві ціна

Чистка системи охолодження ноутбука


Зламався ноутбук? Тоді тобі до нас 👇
Телефонуйте на один з наших номерів: +38(063)227-27-28 или +38(050)227-27-28
Або пишіть нам на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Ми з радістю відповімо на всі ваші питання!